Badanie ilości promili wirtualny alkomat

Najlepsze oferty

Badanie ilości promili wirtualnyalkomat.com

Ofertę oceniono na: 5.0 / 5 , oddano 317 głosów, przez 317 internautów.

  • Badanie ilości promili wirtualnyalkomat.com

   Już nie musisz wydawać pieniędzy na kupno drogiego alkomatu, który z czasem przestaje podać wiarygodny odczyt promili. Mam dla Ciebie wirtualny alkomat - całkowicie darmowy, wiarygodny i w 100% precyzyjny. Korzystając z telefonu, tabletu lub komputera wchodzisz na stronę www.netmak.pl/wirtualny-alkomat/ wypełniasz formularz - waga, wiek, wzrost oraz podajesz ilość spożytego alkoholu. Na podstawie tych danych obliczona zostaje ilość alkoholu we krwi - wynik prezentowany jest w promilach.

   Zwróć uwagę! W odróżnieniu od alkomatów analogowych wynik otrzymujesz jako wartość bezwzględna. Pomiar na podstawie analizy wydmuchiwanego powierza z płuc niesie za sobą określoną ilość błędów wynikających wprost z indywidualnych predyspozycji organizmu do przemian metabolicznych. Czy nie zastanawia cię fakt, że policja po zarejestrowaniu pomiaru takim alkomatem zawsze sugeruje powtórzenia badania w wykorzystaniem próbki krwi w postępowaniu sądowym? A tutaj wartość za każdym razem są inne i nie pokrywają się z odczytem dokonanym alkomatem. Temat całkowicie przemilczany w mediach i w prasie - pod naciskiem firm produkujących takie urządzenia, dystrybutorów i całego lobby, które zarabia na handlu alkomatami.

   Jak działką alkomaty?

   Sensor analizuje próbkę powietrza pod kontem zawartości alkoholu etylowego oraz ilość powierza przepływającego przez urządzenie. Na podstawie odczytów z tych urządzeń algorytm dokonuje obliczeń i prezentuje wynik - ilość promili w wydychanym powietrzu. Oto cała filozofia ...

   A jak działa wirtualny alkomat?

   Tutaj następuje znaczna poprawa jakości obliczeń ze względu na precyzyjne wskazania wartości wyjściowych. Każdy z nas ma inną wagę ciała, inny metabolizm i predyspozycje organizmu. Jednak pewne wartość pozostają takie same - w naszym przypadku jest to ilość krwi przypadająca na każdy kilogram ciała - te wartość są stałe i nie zmieniają się.

   Na podstawie masy ciała obliczana jest ilość krwi co stanowi podstawę do dalszych kalkulacji. Algorytm na stronie www.wirtualnyalkomat.com oblicza ilość alkoholu korzystając z danych jakie podajesz formularzu - biorąc pod uwagę procesy bio-chemiczne jakie towarzyszą w przemianie materii oblicza czas w jakim alkohol zostanie całkowicie wydalony z organizmu.

 • Szczegóły oferty:

 • Nazwa oferty: Badanie ilości promili wirtualnyalkomat.com

 • Adres url oferty: http://www.netmak.pl/wirtualny-alkomat/

 • Słowa kluczowe: alkomat, wirtualny alkomat, ilość promili.

 • Kategoria: Alkomaty

 • Data dodania: 2018-02-27

 • Oceń stronę:

 • Ilość ocen: 317

 • Ocena: 5.0