Badania psychologiczne kierowców TAXI, Uber, Bolt

Najlepsze oferty

Badania psychologiczne kierowców TAXI, Uber, Bolt

Ofertę oceniono na: 5.0 / 5 , oddano 7 głosów, przez 7 internautów.

  • Badania psychologiczne kierowców TAXI, Uber, Bolt

   Badania psychotechniczne kierowców świadczących usługi transportowe – TAXI, Uber, Bolt oraz innych firm wykonywane są na postawie ustaw o transporcie. Badaniami objęte są osoby, które zamierzają rozpocząć pracę jako kierowca TAXI jak i również osoby zatrudnione / wykonujące zawód taksówkarza.

   Biorąc pod uwagę, zdrowie i bezpieczeństwo przewożonych osób ustawodawca zobowiązał kierowcę taksówki do wykonywania badań co 5 lat jeśli osoba nie ukończyła 60 roku życia i co 30 miesięcy jeśli ma ukończone 60 lat. Badanie polega na określeniu stanu zdrowia szczególnie badanie okulistyczne. Dużą uwagę zwraca się na czas reakcji, koordynację wzrokowo ruchową, oraz ocenę ryzyka. Badanie kierowców Taxi trwa kilkanaście minut i składa się z kilku cześć.

   Jak wyglądają badania psychotechniczne kierowców TAXI?

   Wywiad – cześć pierwsza – lekarz przeprowadza rozmowę, w której należy podać na jakie choroby się leczymy, przebyte choroby. Wywiad ma na celu ustalenie stanu zdrowia kierowcy.

   Część druga – testy pisemne – cenie podlegają cechy charakteru – najczęściej prowadzone w formie pisemnych testów.

   Cześć trzecia - kierowca wykonuje zadania z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury / komputera TEST2DRIVE – oceniany jest tutaj refleks, szybkość podejmowania decyzji, zdolności manualne stanowią duże ułatwienie.

   Do badania należy przystąpić – wypoczętym, posiłki przyjmować na dwie godziny przed wizytą – unikać potraw ciężkostrawnych.

   Więcej informacji o badaniu znajdziesz na stronie internetowej: Badanie kierowców TAXI, Uber, Bolt

   Centrum Badania Kierowców od wielu lat prowadzi placówkę oferująca badania dla pracowników branży logistycznej i transportowej. Swoim doświadczeniem i profesjonalizmem przekonaliśmy wiele firm i instytucji do współpracy. Zachęcamy również Państwa do skorzystania z naszych usług.

   Centrum Badania Kierowców

   • Lublin 20-218
   • Hutnicza 30
   • telefon 606 672 333
   • Zapraszamy w godzinach pon-pt: 9:00 -17:00

   Jeśli jesteś kierowcą TAXI BOLT, UBER i potrzebujesz wykonać badania okresowe – zachęcamy do umówienia wizyty w naszym gabinecie. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, komfortowe warunki i bezstresowe badanie.