Fundacje Pomocy Chorym

Najlepsze oferty

Fundacje Pomocy Chorym

Każdy kto został dotknięty chorobą, uległ wypadkowi czy urodził się z ciężkim schodzeniem chorobą potrzebuje pomocy. Państwo oraz powołane przez nie organizacje (NFZ, PEFRON) już dawno straciły taką możliwość i zaufanie społeczne. Skuteczna pomoc jaką może zaoferować władza nie jest świadczona.

Fundacje pomocy chorym wzbudziły olbrzymie zaufanie społeczne, zarówno osób zgłaszających się z prośbami o wsparcie jaki i tych, którzy to wsparcie mogą udzielać.

Prezentacja fundacji, które niosą pomoc ciężko chorym dziecino oraz ich rodziną w naszym katalogu. Zachęcamy do niesienia pomocy i wsparcia .

W kategorii Fundacje Pomocy Chorym wpisy są bezpłatne.

 • Fundacja Zdążyć z Pomocą

  • Fundacja Zdążyć z Pomocą
  • W 2009 roku liczba naszych podopiecznych to 9500 dzieci! Fundacja Zdążyć z Pomocą wraz z wieloma organizacjami stara się pomóc dzieciom w ciężkich chorobach. Umożliwiamy zbieranie środków na subkontach - 1% podatku, darowizny - w celu pokrycia środków na leczenie, opatrunki oraz sprzęt rehabilitacyjny.

   Ocena: 4.7, Ilość głosów: 250

   Kategoria: Fundacje Pomocy Chorym

 • Fundacja Gajusz

  • Fundacja Gajusz
  • Od lutego 1998 roku niesiemy pomoc ciężko i przewlekle chorym dzieciom. Fundacja Gajusz zdobyła Państwa zaufanie i stała się jedną z nielicznych fundacji, która swoją opieką otoczyła dzieci z najcięższymi chorobami. Możliwości tą zawdzięczamy zaufaniu jakim Państwo nas obdarzyliście. Dziękujemy.

   Ocena: 5.0, Ilość głosów: 201

   Kategoria: Fundacje Pomocy Chorym