Aktualności

Najlepsze oferty

Aktualności

Wpisy z lokalizacją miast 02.05.2011

Wpisy z lokalizacjąKolejne zmiany mające na celu lepsze zaprezentowanie strony internetowych. Tym razem skupiliśmy się na ekspozycji firmowych stron działających w określonych miastach. Wdrożyliśmy dodatkowe kategorie umożliwiające dodanie strony do określonego miasta z czasem będziemy aktualizować listę największych metropolii.

Bezpłatne wpisy dla fundacji i OPP12.03.2011

1 % dla fundacji i OPPPoczątek roku j jego pierwsze miesiące to okres szczególnie ważny dla fundacji i organizacji pożytku publicznego. Każdy chce zachęcić do przekazania 1% podatku na rzecz swojej działalności. Chcemy pomóc w promowaniu stron internetowych fundacji oraz OPP i dlatego zmieniliśmy regulamin tak by strony fundacji dodawano za darmo! Zachęcam do umieszczania swoich apeli również osoby prowadzące blogi jak i strony domowe. Zmiany w regulaminie - dotyczą §3 punkt 11. Informacje w korespondencji o płatnościach proszę pominąć jeśli strona spełnia wymienione kryteria.

Usability – kilka poprawek29.01.2011

Linkowanie wewnętrzne W ostatnich dniach stycznia przeprowadziliśmy audyt użyteczności katalogu. Tworząc katalog stron chcieliśmy by aplikacja możliwie jak najprościej udostępniała swoje możliwości i funkcje. Dużym utrudnieniem jest korzystanie z narzędzi zalogowanym użytkownikom. Umieszczony w lewej dolnej sekcji panel nie jest widoczny w oknie przeglądarki, stronę za każdym razem trzeba przewijać. Testujemy nowe rozwiązanie – panel będzie widoczny w topie strony co ułatwi korzystanie z jego funkcji.

Linkowanie wewnętrzne24.01.2011

Linkowanie wewnętrzne Celem wprowadzonych zmian jest zajęcie jak najwyższych pozycji podstron z Waszymi opisami w wynikach wyszukiwania Google. Przeprowadzone testy wykazały, że podstrony o podobnej treści linkowane między sobą zajmują wyższe miejsca. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i wdrożyliśmy kilka rozwiązań: strona waszego wpisu uzupełniona jest modułem wyświetlającym strony o podobnej tematyce, linki do kategorii w której znajduje się Wasz wpis obecny jest na karcie tagów, wyników wyszukiwania oraz stronie głównej katalogu.

Noworoczna promocja02.01.2011

Noworoczna promocja Koniec roku to czas, w którym możemy skorzystać z zasłużonego odpoczynku, to czas rodzinnego ciepła, wspaniałych prezentów i niespodzianek. Postanowiłem przygotować na ten czas również dla Państwa drobny upominek w postaci darmowego wpisu, w okresie przerwy między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Do katalogu zgłoszonych zostało około 200 stron nawiasem mówiąc, nie które całkiem przyzwoite, tylko 5 z nich spełniało warki promocji, której głównym kryterium było zamieszczenie unikalnego opisu strony. Szczęśliwcom gratulujemy i zapraszamy do umieszczania kolejnych wpisów katalogu.